Çimeks

5 star(s) from 1 votes

Çimeks; ithal edilmek suretiyle karşılanmakta olan Hazır Rulo Kültür Çimi ihtiyacını yurt içinde üretmeyi amaçlayarak 1997 yılında kurulmuştur.

Türkiye’nin ilk “Hazır Rulo Kültür Çimi” üretim tesisini Bolluca / İstanbul’da kurarak, artan talep doğrultusunda üretim tesisi sayısını ve kapasitesini artırarak sektörün gelişimine öncülük etmiştir.

Yapmış olduğu çim üretimi, ihracatı ve yurt dışına açmış olduğu tesisler ile ülke ekonomisine katkı sağlamanın yanında hazır çim üretim sektörünün gelişiminde önemli bir paya sahiptir.

İnsanları güzelleştirmenin çevreyi güzelleştirmekten geçtiğinin bilincinde olan Çimeks, spor alanları, stadyumlar, konser alanları, havaalanı pist, apron, taksi yolu çevresi, yol kenarları, bulvarlar, park ve bahçelere hazır rulo çim uygulamak suretiyle doğal yaşam alanları oluşturarak insanlığa katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Çimeks; Şehirleşmenin hızla arttığı günümüz hayatında, insanlığa 4E (Etik, Estetik, Ekolojik, Ekonomik) prensibinden hareketle insanlığa sağlıklı bir çevre sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır...   

İletişim Bilgileri

Map

Diğer Bilgiler

Diğer Kategoriler:

İNŞAAT & DEKORASYON

İNŞAAT & DEKORASYON » Dekorasyon Firmaları

İNŞAAT & DEKORASYON » İzolasyon Firmaları

Benzer Firmalar:
EGEÇİM Hazır Çim Ltd.Şti
Ada Hazır Rulo Çim
Hazır Web Sitecim - Hazır Web, Hazır Web Sitesi, Web Tasarımlar
HAZIR METAL BANT SAN TİC LTD ŞTİ
egem peyzaj